Про компанію

   IconxLab – українська продуктова компанія, яка займається розвитком програмного забезпечення для автоматизації корпоративної діяльності. Наші клієнти працюють у сферах медицини, краси, косметології, ветеринарії та інших сферах, що займаються обслуговуванням клієнтів B2C. Вузька спеціалізація дає можливість постійно вдосконалюватися в конкретному напрямку, не розпорошуючись на занадто різні проекти. 

         Наші рішення в даній області дозволяють здійснювати управління повним операційним циклом компанії, що охоплює фази планування, виконання, контролю і аналізу всієї діяльності. При цьому враховуються важливі особливості бізнесу кожного підприємства чи організації.

         Співробітники компанії IconxLab володіють всіма необхідними професійними навичками, кваліфікацією і досвідом для успішної розробки, впровадження та супроводу програмного забезпечення. 

  У своїй роботі ми прагнемо до досконалості, представляючи найбільш раціональні та вигідні рішення, виходячи з індивідуальних вимог кожного клієнта.  

Своє існування ми почали як компанія з надання широкого кола послуг з розробки проектів під замовлення:

 

  Напрямки діяльності:

 • розробка програмного забезпечення для автоматизації стратегій взаємодії з клієнтами, поліпшення і аналізу бізнес-процесів;
 • розробка та впровадження програмного забезпечення для електронної комерції;
 • робота з існуючими проектами – технічна підтримка, доробка, впровадження додаткових компонентів;
 • оцінка відповідності існуючого програмного забезпечення потреб бізнесу.

 

Наразі, ми прямуємо до того, щоб розвивати власний продукт та перетворитися на повноцінну продуктову компанію зі світовим ім’ям. 

         Основний продукт, який компанія зараз просуває на українському ринку – ICONX CRM. Це хмарна система, що поєднує в собі елементи CRM та ERP систем, що дозволяє якісно та  послідовно управляти всіма процесами всередині організації – ведення клієнтів, облік матеріалів, бухгалтерські операції, звітність, формування та моніторинг завантаженості по працівникам. 

IconxLab – компанія з внутрішнім фінансуванням. З наших найперших днів, формування незалежної діяльності компанії та вибудовування власних бізнес-процесів було надзвичайно важливою умовою. IconxLab є власником своєї інтелектуальної власності – це дає нам свободу приймати тільки такі рішення стосовно нашої продукції, які ми вважаємо за необхідне.

         Ми прагнемо стати лідером ринку в галузі автоматизації бізнесу, адже можемо запропонувати клієнтам набагато більше, ніж просто якісний продукт. Амбітні цілі досягаються командою однодумців, яких об’єднує спільна мета та система цінностей. 

         Наші клієнти, їх потреби, побажання та мрії  – основа діяльності компанії як організації.

         Головне в нашій роботі – уважне ставлення до кожного клієнта, визначення його індивідуальних потреб та підбір рішення, яке буде найбільш ефективним у конкретному випадку. 

Важливі дати:

 • 26 серпня 2013 р – заснування IconxLab
 • 11 червня 2018 р – запуск першої версії ICONX CRM
 • 29 серпня 2018 р – офіційна презентація ICONX CRM

 

 

Мета та цілі: куди і як ми прямуємо?

Місія компанії

Інформаційні технології відкривають необмежені можливості. Наша місія – відкрити нашим клієнтам світ IT-технологій, що направлені на безпечне та ефективне ведення бізнесу. У своїй діяльності ми прагнемо перевершувати покладені на нас очікування. 

 

Наша ціль вийти в лідери ринку як надійна, гнучка та високопрофесійна компанія завдяки постійному розвитку, командній роботі та вибудовуванню довгострокових відносин з клієнтами, дотримуючись принципів довіри та взаємоповаги. 

 

 

Наші цінності

 • Краще робити правильні речі, ніж робити речі правильно.

Якщо маєш ідеї для покращення процесу чи альтернативні рішення, що принесуть кращий результат – ділися, пробуй замість того, щоб діяти виключно в межах інструкцій. Проявляй ініціативу! 

 

 • Клієнт не сьогодні, а назавжди. 

Ми націлені на встановлення та підтримку тривалих відносин з клієнтом на основі розуміння, дружності, довіри та взаємоповаги. Стався до клієнтів так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. 

 

 

 • Відповідальність.

Ми ставимось до компанії, як до власного бізнесу і робимо все можливе для її розвитку. Якщо ти з нами – ти відповідальний за досягнення цілей компанії. 

Завжди виконуй взяті зобов’язання, незалежно – перед клієнтом чи один перед одним. Обіцяй менше – виконуй більше.

 

 

 • Поодинці ми сильні, разом – непереможні

Командний дух, злагоджена робота та взаємодопомога – від цього залежить наш спільний успіх. Ми віримо, що робота приносить результат, якщо люди довіряють та виправдовують довіру. Щодня працюй над тим, щоб зробити компанію кращим місцем роботи – для себе і для колег.

 

 

 • Граємо задля перемоги

В нашій роботі важливий не процес, а результат. Ми націлені завойовувати ринок та випереджати конкурентів, тому нас не влаштовує стан “нормально ”у будь-якому процесі. Або “відмінно”, або працювати до тих пір, поки не буде “відмінно”.

 

 

 • ПППП (правило трьох П)

Пріоритетність. Підпорядковуй дії і рішення глобальним задачам — при прийнятті рішення подумай, який варіант швидше наблизить реальну картину до бажаної?

Проблеми – це задачі. Спробуй відшукати рішення перед тим, як шукати сторонньої допомоги чи жалітися. Але пам’ятай – ніхто не вирішить твої задачі краще, ніж ти сам.

Принцип “само”. Самомотивація та самоосвіта – це ті речі, які йдуть зсередини. Ніхто не може замотивувати тебе краще, ніж ти сам; неможливо когось навчити, поки він сам не захоче вчитися.